31. schůze, 74. hlasování, 5. května 2004, 17:35
Senátní n. z. o stát. občanství býval. čs. státn
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 138 | Je třeba: 70
A Ano: 103 | N Ne: 26 | 0 Nepřihlášen: 43 | M Omluven: 19 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- M Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- M Libor Rouček
- A Josef Řihák
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 5)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1M Omluven: 2)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- M Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- M Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- M Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 4)
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- M Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
- M Jan Zahradil
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- N František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- M Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- 0 Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- M Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- M Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 2 | 4 | 2 | 2 |
Jihočeský | 12 | 5 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 1 | 2 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 3 | 6 | 0 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 3 | 6 | 2 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 1 | 3 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 14 | 2 | 5 | 0 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 103 | 26 | 43 | 9 | 19 |