31. schůze, 82. hlasování, 6. května 2004, 11:40
Odpovědi členů vlády na písemné interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 124 | Je třeba: 63
A Ano: 23 | N Ne: 48 | 0 Nepřihlášen: 76 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- N Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- N Iva Šedivá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Michal Kraus
- Z Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- 0 Marian Bielesz
- N Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- N Radim Turek
- N Josef Vícha
- 0 Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- N Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- N Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- Z Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 6)
- Z Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- N Josef Řihák
- Z Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 0 | 4 | 5 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 2 | 2 | 5 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 5 | 9 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 9 | 8 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 3 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 4 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 5 | 9 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 3 | 4 | 4 | 0 |
Středočeský | 23 | 1 | 4 | 12 | 6 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 2 | 6 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 2 | 6 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 23 | 48 | 76 | 53 | 0 |