31. schůze, 83. hlasování, 6. května 2004, 12:39
Odpovědi členů vlády na písemné interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 92 | Je třeba: 47
A Ano: 36 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 108 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 9)
- N Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 8)
- N Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 5)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 Marian Bielesz
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 6)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- 0 Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 12)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- 0 Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- 0 Libor Rouček
- N Josef Řihák
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 9 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 1 | 3 | 8 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 3 | 11 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 4 | 11 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 7 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 2 | 14 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 2 | 2 | 4 | 3 | 0 |
Středočeský | 23 | 6 | 5 | 12 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 2 | 8 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 3 | 5 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 31 | 108 | 25 | 0 |