31. schůze, 69. hlasování, 24. května 1995, 15:42
Volba člena výboru FDM
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 97 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 56 | Z Zdržel se: 47 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- 0 Antonín Sochor
- Z Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 3)
- 0 Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- Z Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- 0 Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- Z Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- X René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- Z Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- Z Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- Z Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- X Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- Z Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 14)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- X Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- X Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- X Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- Z Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 230 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- Z Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- X František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- X Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 0 | 11 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 0 | 14 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 0 | 8 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 14 | 0 | 6 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 10 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 21 | 0 | 6 | 14 | 0 |
Severomoravský | 35 | 23 | 0 | 5 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 97 | 0 | 56 | 47 | 0 |