36. schůze, 130. hlasování, 14. října 2004, 17:07
Odpovědi členů vlády na písemné interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 83 | Je třeba: 42
A Ano: 41 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 107 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 11 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- M Jarmila Boháčková
- 0 Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 6)
- 0 Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- 0 Václav Grüner
- N Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- 0 Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- 0 Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- 0 Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- 0 Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- N Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- M Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- 0 Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 20 Nepřihlášen: 9)
- N Robin Böhnisch
- 0 Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- N Radko Martínek
- M Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 8)
- 0 Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- 0 Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- M Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- 0 Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 2 | 10 | 3 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 4 | 6 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 3 | 6 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 3 | 15 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 2 | 12 | 2 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 2 | 9 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 6 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 2 | 1 | 8 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 5 | 13 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 1 | 4 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 4 | 0 | 2 |
Celkem | 200 | 41 | 31 | 107 | 11 | 10 |