36. schůze, 345. hlasování, 15. října 2004, 16:07
Novela z. o provoz. na pozem. komunikacích - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 95 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 30 | M Omluven: 6 | Z Zdržel se: 64 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- M Jarmila Boháčková
- 0 Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Bauer
- Z Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Jan Mládek
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- M Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 4)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- 0 Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- N Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- M Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Milan Bičík
- Z Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- M Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 0 | 4 | 7 | 1 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 0 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 0 | 5 | 9 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 1 | 11 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 2 | 10 | 0 |
Olomoucký | 12 | 7 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 95 | 5 | 30 | 64 | 6 |