37. schůze, 233. hlasování, 5. listopadu 2004, 12:14
Vl.n.zák.-emise skleníkových plynů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 78 | N Ne: 72 | 0 Nepřihlášen: 14 | M Omluven: 5 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- 0 Jarmila Boháčková
- M Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- M Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- N František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 7)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- N Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- N František Beneš
- A Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 2)
- N Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- N Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Pavel Severa
- N Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 1)
- N Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 8 | 1 | 6 | 3 |
Jihočeský | 12 | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 0 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 9 | 2 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 5 | 1 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 6 | 2 | 4 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 5 | 0 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 3 | 8 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 78 | 72 | 14 | 31 | 5 |