41. schůze, 471. hlasování, 22. února 2005, 18:41
Úml. o statutu Evropských škol
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 107 | Je třeba: 54
A Ano: 81 | N Ne: 4 | 0 Nepřihlášen: 70 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Jarmila Boháčková
- 0 Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- M Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- M Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- M Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- 0 Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- M Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- N Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- 0 Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- M Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- M Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- M Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- M Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- M Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- M Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- M Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- M Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 1 | 7 | 1 | 4 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 8 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 1 | 6 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 1 | 12 | 3 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 0 | 8 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 8 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 5 | 1 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 2 | 4 |
Celkem | 200 | 81 | 4 | 70 | 22 | 23 |