44. schůze, 31. hlasování, 3. května 2005, 16:39
N.z. o odškod. obětí okupace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 187 | Je třeba: 94
A Ano: 83 | N Ne: 55 | 0 Nepřihlášen: 9 | M Omluven: 4 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jarmila Boháčková
- Z Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- M Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- M Petr Braný
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- N Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- N František Beneš
- A Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 2Z Zdržel se: 3)
- N Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- A František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 7Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- N Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- N Radim Turek
- M Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Milan Bičík
- N Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- N Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- A Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 7 | 1 | 5 | 1 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 5 | 0 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 15 | 2 | 2 | 6 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 7 | 0 | 9 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 9 | 2 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 83 | 55 | 9 | 49 | 4 |