44. schůze, 197. hlasování, 12. května 2005, 09:11
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 110 | Je třeba: 56
A Ano: 59 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 82 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Jarmila Boháčková
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jan Bauer
- N Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- M Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- Z Jaromír Talíř
- M Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- N Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 4)
- 0 Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- Z Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- 0 Petr Lachnit
- 0 Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- M Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 3 | 8 | 4 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Plzeňský | 11 | 4 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 1 | 11 | 4 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 6 | 3 | 9 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 6 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 1 | 6 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 13 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 3 | 1 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 2 | 4 | 2 |
Celkem | 200 | 59 | 13 | 82 | 38 | 8 |