45. schůze, 84. hlasování, 21. června 2005, 14:23
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 59 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 94 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- N František Koníček
- M Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- M Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Václav Grüner
- A Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- M Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- M Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- M Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 13M Omluven: 1)
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- Z Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- Z Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- M Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- A Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- M Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Alexander Černý
- A Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 1 | 5 | 9 | 1 |
Jihočeský | 12 | 2 | 0 | 4 | 4 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 1 | 1 | 6 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 0 | 7 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 0 | 5 | 11 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 1 | 0 | 13 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 3 | 2 | 8 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 0 | 7 | 1 |
Celkem | 200 | 59 | 8 | 24 | 94 | 15 |