45. schůze, 400. hlasování, 28. června 2005, 16:58
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 110 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 15 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- M Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A František Koníček
- 0 Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- M Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 11Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Marek Benda
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- M Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- M Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 3)
- A Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- M Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- M Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- M Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- 0 Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10Z Zdržel se: 9M Omluven: 4)
- M Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- M Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- M David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- M Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 12 | 0 | 5 | 3 | 3 |
Jihočeský | 12 | 8 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 11 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 2 | 9 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 0 | 2 | 7 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 0 | 9 | 4 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 110 | 0 | 22 | 53 | 15 |