51. schůze, 245. hlasování, 1. prosince 2005, 17:21
Zpr.o činn.SK PS pro kontr.použití operativ.tech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 93 | Je třeba: 47
A Ano: 55 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 102 | M Omluven: 5 | Z Zdržel se: 37 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 František Koníček
- 0 Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 60 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 2)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- Z František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- 0 Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (0 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- M Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- 0 Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- A Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- 0 Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 0 | 12 | 2 | 2 |
Jihočeský | 12 | 3 | 0 | 7 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 0 | 6 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 0 | 17 | 2 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 0 | 8 | 6 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 0 | 5 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 0 | 6 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 14 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 55 | 1 | 102 | 37 | 5 |