51. schůze, 442. hlasování, 2. prosince 2005, 11:44
Vl.n.z. o státním rozpočtu ČR na rok 2006
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 194 | Je třeba: 98
A Ano: 74 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 6 | M Omluven: 0 | Z Zdržel se: 66 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 6)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 3)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 10Z Zdržel se: 8)
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- A Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 4Z Zdržel se: 4)
- A Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- N Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Pardubický (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 4Z Zdržel se: 10)
- Z Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- A Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- 0 Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z František Koníček
- Z Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- Z Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- A František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- Z Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 3Z Zdržel se: 5)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 0 | 6 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 4 | 1 | 11 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 10 | 0 | 8 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 4 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 6 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 4 | 0 | 10 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Středočeský | 23 | 10 | 6 | 2 | 5 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 3 | 0 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 74 | 54 | 6 | 66 | 0 |