51. schůze, 896. hlasování, 15. prosince 2005, 09:16
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 119 | Je třeba: 60
A Ano: 73 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 64 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 26 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- N Jan Klas
- A František Koníček
- M Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- 0 Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- M Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- 0 Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Marek Benda
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- N Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- A Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- Z Pavol Kubuš
- M Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- M Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- M Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- M Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 12 | 4 | 2 | 2 | 3 |
Jihočeský | 12 | 3 | 1 | 6 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 1 | 2 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 4 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 2 | 10 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 3 | 6 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 5 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 6 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 10 | 2 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 2 | 4 | 0 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 73 | 20 | 64 | 26 | 17 |