53. schůze, 319. hlasování, 2. února 2006, 17:16
Odpovědi členů vlády na písemné interpelace
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 76 | Je třeba: 39
A Ano: 48 | N Ne: 8 | 0 Nepřihlášen: 113 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- 0 Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- 0 Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- N Miroslav Máče
- 0 Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6)
- 0 Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- Z Pavol Kubuš
- 0 Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- M Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- 0 Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 7)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- N Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- Z Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- M Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 0 | 11 | 1 | 2 |
Jihočeský | 12 | 1 | 1 | 8 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 9 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 2 | 15 | 4 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 0 | 15 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 7 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 5 | 0 | 1 |
Vysočina | 11 | 3 | 1 | 7 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 1 | 12 | 4 | 3 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 5 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 2 | 4 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 48 | 8 | 113 | 20 | 11 |