54. schůze, 385. hlasování, 17. března 2006, 10:21
Novela z. živnostenském podnikání
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 101 | Je třeba: 51
A Ano: 63 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 83 | M Omluven: 16 | Z Zdržel se: 7 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 70 Nepřihlášen: 6)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- N Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- N Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- N Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- N Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- M Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- 0 Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- 0 Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- M Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 5)
- A Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- 0 Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- Z Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- M Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- M Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 8)
- 0 Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
- 0 Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 11M Omluven: 2)
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- 0 Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- M Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- M Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 7)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- M Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- M Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- M Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6M Omluven: 2)
- A Alexander Černý
- N Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- M Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- M Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 7 | 6 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 1 | 5 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 4 | 12 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 3 | 11 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 7 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 5 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 3 | 5 | 0 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 4 | 7 | 1 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 1 | 6 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 |
Celkem | 200 | 63 | 31 | 83 | 7 | 16 |