25. schůze, 28. hlasování, 6. prosince 1994, 18:14
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 120 | Je třeba: 61
A Ano: 101 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 80 | Z Zdržel se: 17 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- Z Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- Z Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- Z Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- Z Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 5)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- Z Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- Z Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- Z Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- Z Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 24Z Zdržel se: 3)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 22N Ne: 10 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- A František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 0 | 8 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 13 | 1 | 5 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 0 | 8 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 14 | 0 | 11 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 0 | 8 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 14 | 0 | 24 | 3 | 0 |
Severomoravský | 35 | 22 | 1 | 11 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 101 | 2 | 80 | 17 | 0 |