25. schůze, 38. hlasování, 7. prosince 1994, 15:25
Vl.návrh novely zák. o spotřebních daních
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 91 | N Ne: 35 | 0 Nepřihlášen: 44 | Z Zdržel se: 30 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- N Petr Bachna
- Z Eduard Bureš
- A Jan Decker
- 0 Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- Z Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- Z Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- N Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- Z Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- Z Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- A Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- Z Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- Z Tomáš Ježek
- Z Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 16N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- Z Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- A Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- Z Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- 0 Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 22N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- Z Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- Z Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 80 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- A František Kačenka
- Z Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- Z Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- Z Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 8 | 7 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 2 | 7 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 8 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 3 | 6 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 16 | 5 | 2 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 5 | 3 | 7 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 22 | 4 | 6 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 15 | 8 | 7 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 91 | 35 | 44 | 30 | 0 |