25. schůze, 111. hlasování, 8. prosince 1994, 17:56
Vl. návrh novely zák. o daních z příjmů
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 170 | Je třeba: 86
A Ano: 17 | N Ne: 70 | 0 Nepřihlášen: 30 | Z Zdržel se: 83 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 10Z Zdržel se: 12)
- Z Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- Z Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- Z Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- Z Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- A Ivan Mašek
- Z Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- Z Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- Z Radim Špaček
- Z Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- Z Ladislav Body
- N Jan Černý
- N Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- X Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- Z Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Stanislava Bumbová
- Z Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- Z Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- Z Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- Z René Hába
- Z Jiří Haringer
- N Josef Holub
- X Karel Hrdý
- N Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- Z František Trnka
- 0 Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9)
- Z Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- Z Emil Jaroš
- Z Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- Z Michal Kraus
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- Z Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- Z Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- Z Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- N Petr Brodský
- Z František Brožík
- A Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- Z Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 130 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 18)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- X Jan Jegla
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- X Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- Z Dalibor Matulka
- Z Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- Z Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 4N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 16)
- 0 Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- Z Robert Dostál
- Z Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- Z František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- Z Jaroslav Palas
- Z Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- Z Svatomír Recman
- Z Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- Z Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 2 | 10 | 0 | 12 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 9 | 3 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 2 | 3 | 7 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 9 | 3 | 8 | 0 |
Východočeský | 26 | 3 | 8 | 6 | 9 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 7 | 3 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 1 | 13 | 9 | 18 | 0 |
Severomoravský | 35 | 4 | 12 | 3 | 16 | 0 |
Celkem | 200 | 17 | 70 | 30 | 83 | 0 |