25. schůze, 176. hlasování, 13. prosince 1994, 15:09
Odpovědi členů vlády na interpelace posl.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 123 | Je třeba: 62
A Ano: 36 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 77 | Z Zdržel se: 58 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- 0 Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- 0 Marek Benda
- N Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- X Václav Frank
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 6)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- X Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- 0 Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 6)
- X Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- N Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- X Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 17)
- A Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- X Jan Jegla
- Z Jiří Karas
- X Jan Kasal
- X Petr Kavan
- X Robert Kolář
- X Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- X Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- 0 Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 13)
- Z Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- Z Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- X Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 5 | 9 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 1 | 5 | 9 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 2 | 6 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 1 | 4 | 11 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 5 | 10 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 2 | 9 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 4 | 11 | 17 | 0 |
Severomoravský | 35 | 8 | 2 | 12 | 13 | 0 |
Celkem | 200 | 36 | 29 | 77 | 58 | 0 |