25. schůze, 196. hlasování, 13. prosince 1994, 16:34
Odpovědi členů vlády na interpelace posl.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 90 | Je třeba: 46
A Ano: 37 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 110 | Z Zdržel se: 24 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- Z Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- Z Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- Z Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- Z Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- X Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- N Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- X Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 4)
- A Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- X Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- Z Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 4)
- 0 Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- N Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- Z Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- 0 Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 4 | 12 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 3 | 11 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 1 | 9 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 3 | 13 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 3 | 14 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 2 | 11 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 7 | 8 | 22 | 4 | 0 |
Severomoravský | 35 | 8 | 5 | 18 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 29 | 110 | 24 | 0 |