25. schůze, 203. hlasování, 13. prosince 1994, 16:47
Odpovědi členů vlády na interpelace posl.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 90 | Je třeba: 46
A Ano: 25 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 110 | Z Zdržel se: 46 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 5)
- 0 Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- X Jan Decker
- N Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- X Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 5)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- X Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 9)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- X Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- Z Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- 0 Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- N Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 21Z Zdržel se: 9)
- A Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 9)
- 0 Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- Z František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- X Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- Z Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 4 | 12 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 2 | 12 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 0 | 1 | 10 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 1 | 13 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 2 | 13 | 9 | 0 |
Západočeský | 17 | 1 | 1 | 13 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 5 | 6 | 21 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 8 | 2 | 16 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 25 | 19 | 110 | 46 | 0 |