25. schůze, 395. hlasování, 15. prosince 1994, 11:04
Vl.návrh novely občanského zákoníku
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 162 | Je třeba: 82
A Ano: 51 | N Ne: 39 | 0 Nepřihlášen: 38 | Z Zdržel se: 72 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- N Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- Z Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- Z Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- N Marek Benda
- Z Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- Z Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- Z Karel Mach
- Z Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- N Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- Z František Trnka
- Z Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 7)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- Z Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- Z Stanislav Kozák
- A František Kozel
- Z Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- Z Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- Z Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- Z Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- Z Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- Z Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- Z Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 20)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- N Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- A Petr Kavan
- A Robert Kolář
- N Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- Z Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- Z Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- N Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- Z Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- Z Oldřich Vrcha
- Z Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 19)
- Z Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- Z Robert Dostál
- Z Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- Z František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- Z Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- A Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- Z Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- N Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- Z Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- Z Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 6 | 6 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 1 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 3 | 6 | 8 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 7 | 8 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 7 | 5 | 9 | 20 | 0 |
Severomoravský | 35 | 6 | 7 | 3 | 19 | 0 |
Celkem | 200 | 51 | 39 | 38 | 72 | 0 |