25. schůze, 399. hlasování, 15. prosince 1994, 11:10
Vl.návrh novely občanského zákoníku
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 96 | N Ne: 32 | 0 Nepřihlášen: 37 | Z Zdržel se: 35 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 16N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- Z Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- Z Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- Z Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- Z Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- Z Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- Z Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- Z Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- Z František Trnka
- A Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- Z Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- Z Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- Z Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- A Petr Brodský
- Z František Brožík
- A Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- N Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- Z Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- Z Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 90 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 5)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- Z Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- Z Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- Z Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- Z František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- Z Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- A Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- X Svatomír Recman
- Z Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 4 | 1 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 3 | 6 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 3 | 6 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 13 | 3 | 7 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 3 | 3 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 18 | 9 | 9 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 18 | 5 | 4 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 96 | 32 | 37 | 35 | 0 |