24. schůze, 14. hlasování, 1. listopadu 1994, 15:10
Návrh org. výb. PS na upuštění od zásad zák.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 104 | N Ne: 46 | 0 Nepřihlášen: 22 | Z Zdržel se: 28 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- Z Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- N Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- X Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- Z Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 17N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- Z Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- Z Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- A Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- Z Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- Z Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 8)
- N Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- N Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- A Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- Z Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- Z Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- Z Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- Z Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- Z Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- Z Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 9 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 5 | 3 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 17 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 10 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 15 | 11 | 7 | 8 | 0 |
Severomoravský | 35 | 18 | 8 | 3 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 104 | 46 | 22 | 28 | 0 |