24. schůze, 50. hlasování, 2. listopadu 1994, 09:40
Vl.návrh zák. o odškodnění obětem nacismu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 151 | Je třeba: 76
A Ano: 84 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 49 | Z Zdržel se: 56 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10)
- Z Petr Bachna
- Z Eduard Bureš
- Z Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- Z Pavel Hirš
- Z Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- Z Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- Z Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- Z Jan Klas
- Z Jan Koucký
- Z Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- Z Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- Z Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- Z Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- Z Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- Z Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- Z Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- Z Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- Z Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- X Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- Z Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 11)
- A Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- Z Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- A Eva Nováková
- Z Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- Z Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 11)
- 0 Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- Z Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- Z Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- Z Jiří Novák
- Z Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- Z Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- Z Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 2 | 4 | 10 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 1 | 5 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 1 | 5 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 2 | 8 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 12 | 3 | 5 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 21 | 0 | 9 | 11 | 0 |
Severomoravský | 35 | 13 | 2 | 9 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 84 | 11 | 49 | 56 | 0 |