24. schůze, 65. hlasování, 2. listopadu 1994, 10:56
Vl. návrh zákona o podmínkách podnikání
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 29 | N Ne: 96 | 0 Nepřihlášen: 36 | Z Zdržel se: 39 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- Z Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Stanislava Bumbová
- Z Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 2N Ne: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- 0 René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- Z František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- Z Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- N Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- Z Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 150 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 14)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- Z Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- Z Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- Z Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 2N Ne: 170 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8)
- 0 Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- X Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- Z František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- N Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- Z Jaroslav Palas
- Z Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- 0 Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- Z Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 15 | 5 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 9 | 3 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 6 | 1 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 2 | 11 | 7 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 13 | 3 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 10 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 6 | 15 | 6 | 14 | 0 |
Severomoravský | 35 | 2 | 17 | 8 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 29 | 96 | 36 | 39 | 0 |