21. schůze, 40. hlasování, 7. července 1994, 16:09
Vl.náv. zák. o zpravodaj. službách ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 175 | Je třeba: 88
A Ano: 75 | N Ne: 39 | 0 Nepřihlášen: 25 | Z Zdržel se: 61 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Petr Bachna
- Z Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- Z Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- Z Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- Z Tomáš Svoboda
- Z Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Marek Benda
- A Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Josef Janeček
- Z Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- Z Jan Koucký
- N Václav Krása
- Z Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- Z Vladimír Šuman
- Z Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- Z Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- Z Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- Z René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- Z Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- Z Jaroslav Melichar
- A Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- X Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- Z Hana Tomanová
- Z Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Ivan Bečvář
- Z Josef Bejček
- Z Petr Brodský
- 0 František Brožík
- Z Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- Z Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11)
- N Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- X Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 11)
- A Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- Z Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- Z Josef Pavela
- Z Jiřina Pavlíková
- Z František Pluhař
- A Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- Z Jaromír Šimánek
- Z Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- Z Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 7 | 4 | 6 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 4 | 3 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 3 | 2 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 4 | 1 | 8 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 7 | 4 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 0 | 3 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 19 | 7 | 4 | 11 | 0 |
Severomoravský | 35 | 13 | 7 | 4 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 75 | 39 | 25 | 61 | 0 |