21. schůze, 43. hlasování, 7. července 1994, 16:11
Vl.náv. zák. o zpravodaj. službách ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 58 | N Ne: 59 | 0 Nepřihlášen: 24 | Z Zdržel se: 59 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- Z Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- Z Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- Z Josef Janeček
- Z Jan Kalvoda
- Z Jan Klas
- Z Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- Z Vladimír Šuman
- Z Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Stanislava Bumbová
- Z Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- Z Jan Litomiský
- Z Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- N René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- Z Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- X Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- Z Stanislav Kozák
- N František Kozel
- Z Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- Z Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- Z Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- 0 František Brožík
- N Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- Z Miroslav Raška
- Z Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- Z Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 16)
- Z Stanislav Bělehrádek
- Z Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- Z Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- Z Jiří Karas
- X Jan Kasal
- Z Petr Kavan
- Z Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- Z Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- Z Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- A František Kačenka
- Z Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- N Jindřich Němčík
- N Jiří Novák
- Z Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 9 | 4 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 6 | 3 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 4 | 2 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 9 | 1 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 10 | 4 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 3 | 5 | 3 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 17 | 5 | 3 | 16 | 0 |
Severomoravský | 35 | 12 | 11 | 4 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 58 | 59 | 24 | 59 | 0 |