21. schůze, 76. hlasování, 8. července 1994, 12:50
Odp.členů vlády na interpelace poslanců
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 105 | Je třeba: 53
A Ano: 55 | N Ne: 44 | 0 Nepřihlášen: 95 | Z Zdržel se: 6 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 40 Nepřihlášen: 13)
- 0 Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- 0 Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- 0 Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- N Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- A Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- Z Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 6)
- N Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- N Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 1)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- 0 Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- Z Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 8)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 140 Nepřihlášen: 14)
- A Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- N Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- A Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- 0 Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 70 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 1)
- 0 Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- 0 František Pluhař
- N Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- 0 Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 4 | 13 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 5 | 7 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 6 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 3 | 14 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 3 | 17 | 1 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 5 | 8 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 14 | 14 | 0 | 0 |
Severomoravský | 35 | 11 | 7 | 16 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 55 | 44 | 95 | 6 | 0 |