19. schůze, 125. hlasování, 2. června 1994, 15:43
Návrh zák. o volbách do PS a Senátu ČR
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 56 | N Ne: 91 | 0 Nepřihlášen: 37 | Z Zdržel se: 16 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- X Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- 0 Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- 0 Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- X Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- X Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- X Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 6)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- N René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- N Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- X František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 170 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- N Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 170 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 3 | 14 | 4 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 4 | 9 | 4 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 6 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 10 | 6 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 10 | 5 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 5 | 8 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 17 | 7 | 1 | 0 |
Severomoravský | 35 | 12 | 17 | 5 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 56 | 91 | 37 | 16 | 0 |