15. schůze, 125. hlasování, 3. prosince 1993, 11:30
Nov.zák.o daních z příjmů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 120 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 22 | Z Zdržel se: 55 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- X Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- X Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- X Václav Frank
- A Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- X Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- 0 Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- X František Brožík
- X Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 25N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- X Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 23N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- X Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- X Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- X Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 1 | 1 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 15 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 12 | 0 | 5 | 5 | 0 |
Východočeský | 26 | 16 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 25 | 1 | 3 | 12 | 0 |
Severomoravský | 35 | 23 | 1 | 2 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 120 | 3 | 22 | 55 | 0 |