15. schůze, 133. hlasování, 3. prosince 1993, 14:09
Nov.zák.o nemoc. pojistění,mat.dov. a dávkách
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 140 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 56 | Z Zdržel se: 4 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 170 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 5)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- A Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 3)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 7)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 280 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 1)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 250 Nepřihlášen: 10)
- 0 Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 17 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Středočeský | 22 | 17 | 0 | 5 | 0 | 0 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 15 | 0 | 7 | 0 | 0 |
Východočeský | 26 | 17 | 0 | 7 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 11 | 0 | 6 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 28 | 0 | 12 | 1 | 0 |
Severomoravský | 35 | 25 | 0 | 10 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 140 | 0 | 56 | 4 | 0 |