15. schůze, 136. hlasování, 3. prosince 1993, 15:23
Zpráva vlády o plnění st.rozp.ČR za 1993
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 109 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 40 | Z Zdržel se: 29 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 40 Nepřihlášen: 5)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 14N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- A Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- A Jan Černý
- X Václav Frank
- A Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- A Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Budinský
- N Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- N Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20N Ne: 50 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- A Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- 0 Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- X Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 8)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- X Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 4 | 5 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 14 | 1 | 2 | 5 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 3 | 7 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 13 | 7 | 4 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 11 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 20 | 5 | 9 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 21 | 0 | 6 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 109 | 22 | 40 | 29 | 0 |