15. schůze, 161. hlasování, 7. prosince 1993, 14:03
Návrh zák. o stát.rozpočtu ČR na r. 1994
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 187 | Je třeba: 94
A Ano: 50 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 13 | Z Zdržel se: 75 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- 0 Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- X Jan Decker
- N Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- A Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- X Marie Stiborová
- N Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- X Jan Černý
- N Václav Frank
- X Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- N Karel Mach
- N Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- X Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- X Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- N Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- X Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- N Jan Vik
- X Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- X František Kozel
- A Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- N Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- X Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- X Petr Brodský
- A František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- N Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 160 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 14)
- N Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- A Jiří Karas
- X Jan Kasal
- N Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- X Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 100 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- X František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- X Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- X Svatomír Recman
- X Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 7 | 1 | 9 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 6 | 2 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 8 | 1 | 8 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 6 | 3 | 13 | 0 |
Západočeský | 17 | 4 | 6 | 1 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 16 | 2 | 14 | 0 |
Severomoravský | 35 | 11 | 10 | 2 | 12 | 0 |
Celkem | 200 | 50 | 62 | 13 | 75 | 0 |