15. schůze, 213. hlasování, 7. prosince 1993, 14:57
Návrh zák. o stát.rozpočtu ČR na r. 1994
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 181 | Je třeba: 91
A Ano: 37 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 19 | Z Zdržel se: 90 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 13)
- X Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- X Jan Decker
- X Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- A Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- X Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- X Marek Benda
- X Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- N Ladislav Body
- X Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- A Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- X Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- X Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- X Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- X René Hába
- X Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- N Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- A Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- 0 Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- N Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- X Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- X Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 10)
- N Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- N Petr Brodský
- X František Brožík
- A Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 16)
- A Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- X Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- X Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- X Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- A Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- N Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 15)
- X Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- X Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- X Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 8 | 2 | 13 | 0 |
Středočeský | 22 | 5 | 6 | 3 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 3 | 1 | 7 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 7 | 2 | 9 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 7 | 3 | 12 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 5 | 0 | 10 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 10 | 9 | 6 | 16 | 0 |
Severomoravský | 35 | 9 | 9 | 2 | 15 | 0 |
Celkem | 200 | 37 | 54 | 19 | 90 | 0 |