15. schůze, 260. hlasování, 8. prosince 1993, 15:17
Návrh na změnu v člen. komise PSP pro práciKPS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 112 | Je třeba: 57
A Ano: 71 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 88 | Z Zdržel se: 28 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4)
- N Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- 0 Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- X Jan Černý
- 0 Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- X Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- X Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2)
- X Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- X Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 8)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- X Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- X František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- X Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- X Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- X Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 23)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- 0 Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 30 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 4)
- 0 Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- X Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 3 | 8 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 2 | 12 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 5 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 2 | 12 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 1 | 9 | 8 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 0 | 6 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 16 | 2 | 23 | 0 | 0 |
Severomoravský | 35 | 15 | 3 | 13 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 71 | 13 | 88 | 28 | 0 |