15. schůze, 271. hlasování, 8. prosince 1993, 19:27
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 125 | Je třeba: 63
A Ano: 94 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 75 | Z Zdržel se: 17 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 13N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- X Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- 0 Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- X Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- 0 Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 2)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- A František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 21N Ne: 50 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 1)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 16N Ne: 20 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 5)
- X Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- X František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- 0 Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 13 | 2 | 7 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 11 | 1 | 7 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 2 | 9 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 11 | 0 | 13 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 1 | 8 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 21 | 5 | 14 | 1 | 0 |
Severomoravský | 35 | 16 | 2 | 12 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 94 | 14 | 75 | 17 | 0 |