16. schůze, 34. hlasování, 15. února 1994, 15:54
Vl.návrh zákona o zahr.obchodu s vojen. mater.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 70 | N Ne: 25 | 0 Nepřihlášen: 50 | Z Zdržel se: 55 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- X Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- X Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- N Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- X Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- X Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- N Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- N Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- N Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- X Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- N Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- X Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- X Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10)
- X Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 70 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 7)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- X Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- A Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- N Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- N Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- X Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 15N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 14)
- A Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- A Robert Dostál
- 0 Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- X Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- X Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 4 | 3 | 8 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 3 | 9 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 1 | 4 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 3 | 9 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 5 | 7 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 5 | 0 | 2 | 10 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 15 | 7 | 12 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 15 | 2 | 4 | 14 | 0 |
Celkem | 200 | 70 | 25 | 50 | 55 | 0 |