16. schůze, 35. hlasování, 15. února 1994, 15:55
Vl.návrh zákona o zahr.obchodu s vojen. mater.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 154 | Je třeba: 78
A Ano: 112 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 46 | Z Zdržel se: 40 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- X Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- X Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- X Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- X Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- X Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- X Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- X Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- A Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- A Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- X Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- 0 Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- X Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- A Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- N Bohuslav Kuba
- X Hana Lagová
- X Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- X Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 8)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- X Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- X Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- X Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- X Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 250 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- 0 František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- X Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 16 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 1 | 9 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 0 | 7 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 15 | 0 | 6 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 10 | 1 | 2 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 21 | 0 | 12 | 8 | 0 |
Severomoravský | 35 | 25 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 112 | 2 | 46 | 40 | 0 |