16. schůze, 67. hlasování, 16. února 1994, 15:14
Návrh na změnu názvu VŠ chemickotech. v Pard.
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 145 | Je třeba: 73
A Ano: 118 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 55 | Z Zdržel se: 20 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- N Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- A Jan Decker
- 0 Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Marek Benda
- A Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- X Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- X Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 20N Ne: 10 Nepřihlášen: 5)
- A Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- A Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- X Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- N Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 10 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 4)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- X Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 280 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 2 | 5 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 1 | 8 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 1 | 9 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 20 | 1 | 5 | 0 | 0 |
Západočeský | 17 | 11 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 19 | 1 | 17 | 4 | 0 |
Severomoravský | 35 | 28 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 118 | 7 | 55 | 20 | 0 |