16. schůze, 74. hlasování, 16. února 1994, 16:29
Návrh na přistoupení ČR k Evrop.úmluvě o TV
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 137 | Je třeba: 69
A Ano: 82 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 63 | Z Zdržel se: 52 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- 0 Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- 0 Jan Decker
- 0 Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- X Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- X Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- X Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- N Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6)
- X Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- X Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- X Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- X Jan Litomiský
- A Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6)
- 0 Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- X Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- 0 René Hába
- N Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- X Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- X Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- X Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 10)
- 0 Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- A František Kozel
- 0 Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- X Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- X Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- X Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- X Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5)
- A Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- X Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 18N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 10)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- X Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- X Jan Jegla
- N Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- X Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- X Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- X Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- X Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 210 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 6)
- 0 Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- X Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- X Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 9 | 1 | 7 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 0 | 9 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 7 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 1 | 9 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 7 | 0 | 9 | 10 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 0 | 5 | 5 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 18 | 1 | 12 | 10 | 0 |
Severomoravský | 35 | 21 | 0 | 8 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 82 | 3 | 63 | 52 | 0 |