16. schůze, 78. hlasování, 17. února 1994, 10:51
Odp. členů vlády na interpelace
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 107 | Je třeba: 54
A Ano: 66 | N Ne: 21 | 0 Nepřihlášen: 93 | Z Zdržel se: 20 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4)
- X Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- X Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 2)
- 0 Marek Benda
- A Jan Bláha
- X Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- X Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 9)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- 0 Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- N Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 1)
- 0 Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- A Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- X Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- N Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- X Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- X Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 5)
- N Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- 0 Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- 0 Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- 0 Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- X Robert Kolář
- X Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- 0 Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- X Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 40 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 3)
- 0 Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- X Marta Hubová
- A František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- X Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- 0 Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 7 | 6 | 7 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 2 | 10 | 2 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 1 | 9 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 6 | 0 | 15 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 3 | 11 | 2 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 1 | 7 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 4 | 19 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 13 | 4 | 15 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 66 | 21 | 93 | 20 | 0 |