8. schůze, 167. hlasování, 4. prosince 2002, 16:13:00
Odpovědi členů vlády na písemné interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 99 | Je třeba: 50
A Ano: 35 | N Ne: 47 | 0 Nepřihlášen: 101 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- Z Jiří Patočka
- 0 Jiří Rusnok
- 0 Iva Šedivá
- N Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 7)
- 0 Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- N Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- 0 David Šeich
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 5)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- N František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 80 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 3)
- N Marian Bielesz
- 0 Radim Chytka
- 0 Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- 0 Hana Šedivá
- Z Karel Sehoř
- 0 Antonín Sýkora
- N Radim Turek
- N Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- 0 Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- 0 Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 5)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- N Hana Kordová Marvanová
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- N Vladimír Říha
- 0 Karel Šplíchal
- N Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- N Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- 0 Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 2)
- 0 Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- N Josef Řihák
- N Libor Rouček
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 7)
- N Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- N Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 6)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 5)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Jan Škopík
- 0 Josef Smýkal
- 0 Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 2 | 1 | 7 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 1 | 4 | 7 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 4 | 11 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 8 | 9 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 4 | 4 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 2 | 5 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 6 | 12 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 1 | 1 | 8 | 1 | 0 |
Středočeský | 23 | 5 | 5 | 11 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 3 | 7 | 0 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 5 | 5 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 35 | 47 | 101 | 17 | 0 |