8. schůze, 351. hlasování, 17. prosince 2002, 16:45:00
Návrh zákona o státním rozpočtu na rok 2003
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 197 | Je třeba: 99
A Ano: 73 | N Ne: 105 | 0 Nepřihlášen: 3 | Z Zdržel se: 19 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Jiří Patočka
- N Jiří Rusnok
- N Iva Šedivá
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 7)
- N Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- A Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 13Z Zdržel se: 1)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- A David Šeich
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- N Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 14Z Zdržel se: 5)
- N Marian Bielesz
- A Radim Chytka
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- N Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Alexander Černý
- N Pavel Dostál
- 0 Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- N Radko Martínek
- N Vladimír Mlynář
- A Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- N Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- N Václav Klaus
- A Martin Kocourek
- Z Hana Kordová Marvanová
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- N Vladimír Říha
- N Karel Šplíchal
- N Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10Z Zdržel se: 3)
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- N Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- N Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- Z Josef Řihák
- N Libor Rouček
- A Tomáš Teplík
- A Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 6Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 6)
- A Milan Bičík
- N Karel Černý
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Jaroslav Tvrdík
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 8Z Zdržel se: 1)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Jan Škopík
- N Josef Smýkal
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 6 | 0 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 13 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 14 | 0 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 9 | 1 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 12 | 1 | 2 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Středočeský | 23 | 10 | 10 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 6 | 0 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 8 | 0 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 73 | 105 | 3 | 19 | 0 |