8. schůze, 366. hlasování, 17. prosince 2002, 16:54:00
Návrh zákona o státním rozpočtu na rok 2003
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 197 | Je třeba: 99
A Ano: 47 | N Ne: 110 | 0 Nepřihlášen: 3 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 7Z Zdržel se: 1)
- Z Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- A Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- A Jiří Patočka
- N Jiří Rusnok
- N Iva Šedivá
- N Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- N Jitka Kupčová
- N Jan Mládek
- N Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 12Z Zdržel se: 7)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- N Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- Z David Šeich
- N Ladislav Skopal
- N Zdeněk Škromach
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- N Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Petr Kott
- N Michal Kraus
- N Oldřich Němec
- N František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 17Z Zdržel se: 3)
- N Marian Bielesz
- N Radim Chytka
- N Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- N Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- N Jaroslav Palas
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- N Martin Říman
- N Hana Šedivá
- N Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 7Z Zdržel se: 4)
- Z Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- N Radko Martínek
- N Vladimír Mlynář
- Z Václav Nájemník
- A Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- N Petra Buzková
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Václav Klaus
- N Martin Kocourek
- Z Hana Kordová Marvanová
- N Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- N Vladimír Říha
- Z Karel Šplíchal
- N Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- A Lucie Talmanová
- A Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 11Z Zdržel se: 3)
- N Jarmila Boháčková
- A Milan Cabrnoch
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- Z Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Stanislav Gross
- N Josef Janeček
- A Jan Klas
- N Miloš Kužvart
- N Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Miloslav Ransdorf
- Z Josef Řihák
- N Libor Rouček
- A Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- N Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 6Z Zdržel se: 4)
- N Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- Z Jaromír Kohlíček
- N Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Ouzký
- A Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 5Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Bičík
- Z Karel Černý
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- N Jaroslav Tvrdík
- N Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (N Ne: 9Z Zdržel se: 3)
- N Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Jan Škopík
- N Josef Smýkal
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 7 | 0 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 1 | 9 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 12 | 0 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 17 | 0 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 0 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 9 | 1 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Středočeský | 23 | 9 | 11 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 6 | 0 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 2 | 5 | 0 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 0 | 9 | 0 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 47 | 110 | 3 | 40 | 0 |