10. schůze, 369. hlasování, 5. března 2003, 15:34:00
D. mezi ČR a Nikarag. r. o podpoře a vzáj. ochra
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 123 | Je třeba: 62
A Ano: 64 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 77 | Z Zdržel se: 40 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Miloslav Kučera
- 0 Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- 0 Jiří Rusnok
- A Iva Šedivá
- N Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- N David Šeich
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
- A Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- N Marian Bielesz
- N Radim Chytka
- A Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Hana Šedivá
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Radim Turek
- N Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- Z Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- 0 Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- A Miloslav Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 40 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 7)
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Vladimír Říha
- A Karel Šplíchal
- Z Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- Z Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6)
- 0 Jarmila Boháčková
- N Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- A Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- Z Josef Řihák
- Z Libor Rouček
- 0 Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- Z Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- 0 Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- N Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- 0 Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastislav Antolák
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Jan Škopík
- A Josef Smýkal
- Z Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 5 | 2 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 5 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 2 | 10 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 9 | 5 | 6 | 3 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 4 | 4 | 10 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Středočeský | 23 | 6 | 2 | 9 | 6 | 0 |
Ústecký | 14 | 3 | 1 | 8 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 5 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 64 | 19 | 77 | 40 | 0 |