10. schůze, 405. hlasování, 5. března 2003, 17:37:00
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 150 | Je třeba: 76
A Ano: 72 | N Ne: 61 | 0 Nepřihlášen: 50 | Z Zdržel se: 17 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- N Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Jiří Patočka
- A Jiří Rusnok
- A Iva Šedivá
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- N Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- 0 Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- N Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- N David Šeich
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Ludmila Brynychová
- 0 Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- A František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Marian Bielesz
- N Radim Chytka
- Z Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- Z Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- Z Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- N Martin Říman
- A Hana Šedivá
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Radim Turek
- Z Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Alexander Černý
- 0 Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- N Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- N Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 5)
- N Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- N Alena Páralová
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- N Miloslav Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- Z František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- N Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- 0 Václav Klaus
- 0 Martin Kocourek
- 0 Hana Kordová Marvanová
- 0 Stanislav Křeček
- N Helena Mallotová
- 0 Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- N Vladimír Říha
- A Karel Šplíchal
- A Miroslav Svoboda
- A Pavel Svoboda
- 0 Lucie Talmanová
- N Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- 0 Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- 0 Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Ladislav Urban
- 0 Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- 0 Anna Čurdová
- N Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- N Jiřina Fialová
- Z Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- 0 Stanislav Gross
- 0 Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Josef Řihák
- A Libor Rouček
- 0 Tomáš Teplík
- N Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- 0 Miroslav Ouzký
- N Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- Z Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 1)
- A Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- N Jan Škopík
- A Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- N Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 5 | 3 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 6 | 6 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 7 | 3 | 5 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 7 | 10 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Středočeský | 23 | 7 | 7 | 7 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 5 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 72 | 61 | 50 | 17 | 0 |