14. schůze, 56. hlasování, 9. dubna 2003, 18:37:00
V. n. zák. o nelékařských zdravotnických povolán
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 84 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 52 | Z Zdržel se: 24 |
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Jiří Patočka
- 0 Jiří Rusnok
- Z Iva Šedivá
- N Evžen Snítilý
- A Cyril Svoboda
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jitka Kupčová
- 0 Jan Mládek
- 0 Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- A Michal Hašek
- 0 Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- N David Šeich
- A Ladislav Skopal
- A Zdeněk Škromach
- Z Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- N Pavel Suchánek
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- 0 Antonín Zralý
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3N Ne: 2)
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- 0 Michal Kraus
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 16N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Marian Bielesz
- N Radim Chytka
- 0 Jaroslav Gongol
- N Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- A Antonín Macháček
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Jaroslav Palas
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- A Hana Šedivá
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Alexander Černý
- Z Pavel Dostál
- N Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 6)
- 0 Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- 0 Vladimír Mlynář
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- A Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Miloslav Výborný
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 3)
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- N Petra Buzková
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- N Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- Z Hana Kordová Marvanová
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Eva Nováková
- N Zbyněk Novotný
- Z Vladimír Říha
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- N Lucie Talmanová
- 0 Jan Zahradil
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Milada Emmerová
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Maštálka
- N Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- A Jarmila Boháčková
- 0 Milan Cabrnoch
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- N Hynek Fajmon
- A Jiřina Fialová
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Stanislav Gross
- Z Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- 0 Miloš Kužvart
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- 0 Miloslav Ransdorf
- A Josef Řihák
- A Libor Rouček
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Jaromír Kohlíček
- A Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Ouzký
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Jaroslav Pešán
- 0 Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- 0 Jaroslav Tvrdík
- A Petr Zgarba
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- 0 Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- 0 Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- N Jan Škopík
- A Josef Smýkal
- A Michaela Šojdrová
- 0 Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Královéhradecký | 11 | 4 | 3 | 1 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 5 | 7 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 16 | 5 | 1 | 1 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 8 | 8 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 2 | 2 | 1 | 0 |
Středočeský | 23 | 10 | 2 | 10 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 84 | 40 | 52 | 24 | 0 |